Oceľové rošty

Informácie o oceľových roštoch a schodiskových stupňoch nájdete aj na našej samostatnej webovej stránke oceloverosty.webnode.sk

 

Zvárané podlahové rošty

Zvárané podlahové rošty

Zvárané podlahové rošty sa dodávajú štandardne žiarovo zinkované. Pozdĺžne nosníky z pásoviny sú zvárané odporom 2000 kVA pod tlakom 100 ton s priečne uloženými roxorovými prútmi na každom mieste ich vzájomného styku. Výsledkom je ich vysoká pevnosť, stabilita, odolnosť a životnosť aj vo veľmi extrémnych podmienkach.

Pororošty je najefektívnejšie vyberať tak, aby sa použilo čo najväčšie množstvo so štandardnou NENOSNOU šírkou B = 1000 mm. Sortiment štandardných rozmerov zváraných roštov nájdete tu.


Schodiskové stupne

Schodiskové stupne

Kovové schodiskové rošty sú dodávane štandardne žiarovo zinkované. Sú samonosné, majú privarené montážne bočnice a protišmykovú nášľapnú hranu, ktorá znižuje riziko pošmyknutia na schodisku. Sortiment štandardných rozmerov schodiskových roštov nájdete tu.

Lisované oceľové podlahové rošty

Lisované oceľové podlahové rošty

Lisované rošty sú vyrábané štandardne žiarovo pozinkované. V procese výroby sú do kónických zárezov v nosníkoch z pásoviny vlisované pod tlakom vyše 100 ton priečniky z pásoviny. Konštrukcia, ktorá vzniká touto technológiou, je trvalo odolná voči efektu vykývania sa jednotlivých nosníkov. Technické parametre pre lisovaný rošt sú približne rovnaké ako u zváraných roštov.

 

Zvárané rošty s protišmykovou úpravou

Zvárané rošty s protišmykovou úpravou

PROTIŠMYKOVÉ ROŠTY sú vhodné do prevádzok, kde dochádza k zaolejovaniu, vlhkosti, zasneženiu, námraze alebo slúžia na komunikačných trasách a v iných kritických podmienkach, kde sa predpokladá nebezpečenstvo šmyku.
 Prihlásenie